LAETETEENUSED

Tellimuse vormistamise hetkel saate valida järgmiste transporditeenuste vahel:

DHL

DHL Express kogu maailmas

Ekspress õhusaadetiste teenus tarnimisega 220 riiki järgmisel päeval kella 18:00-ks Euroopa piires, 2-5 päeva mujal maailmas.
DHL

DHL-i majandus

Saatmisteenus vähem kiireloomulistele ja rasketele saadetistele Euroopa piires kohaletoimetamisega 7 päevaga.
UPS

UPS Express

Ekspress õhusaadetiste teenus tarnimisega 220 riiki järgmisel päeval kella 12:00-ks Euroopas ja 2 päeva pärast mujal maailmas.
UPS

UPS Express Saver

Ekspress õhutransporditeenus tarnimisega 220 riiki järgmisel päeval kella 18:00-ks Euroopas.

TARNE AEG

Laos olevad tooted tarnitakse 1-2 tööpäeva jooksul pärast makse laekumist. Tooted, mis pole laos saadaval, tellitakse tootjalt (Backorder) ja saadetakse kohe pärast meie lattu saabumist.

Tarneajad sõltuvad tarneaadressi asukohast, valitud saatmisteenusest ja tolliprotseduuridest.

Teenuste ja tarneaegade kohta lisateabe saamiseks võtke meiega ühendust vestluse, e-posti või telefoni teel.

SAATETE TEATIS

Kui tellimus on lähetatud, saab klient e-kirja, mis sisaldab jälgimiskoodi linki, mille kaudu saab jälgida saadetise kulgu.

KINDLUSTATUD TRANSPORT

Vajalik on, et saadetis oleks kindlustatud valitud kulleri poolt näidatud kindlustusviiside järgi. Vastasel juhul makstakse see tagasi vastavalt ülalnimetatud rahvusvahelistes konventsioonides sätestatud reeglitele.

Saatmiskindlustus on DHL-i või UPS-i pakutav valikuline teenus saadetiste kaitsmiseks. Klient saab valida oma saadetise kindlustamise meie Checkout lehel jaotises Saatmisvalikud. Selle teenuse maksumus on 1,03% toodete väärtusest ilma maksudeta (minimaalselt 10,35 eurot). Seejärel pakub kindlustusteenust DHL-i tingimustes või UPS-i tingimustes valitud vedaja.

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top