Maksed

Aktsepteerime mitmeid turvalisi makseviise

bank

PANGATRAAT

Kui kassa on lõppenud, näete tellimuse kinnituslehte IBAN (rahvusvaheline pangakonto number) ja BIC (SWIFT) koodiga. Samuti saate kinnitusmeili, mis sisaldab ülekande tegemiseks vajalikku teavet. Palun lisage makse põhjusena oma tellimuse number.
paypal

PAYPAL

Aktsepteerime ka makseid PayPali kaudu, mis on laialdaselt kasutatav ja turvaline veebimaksemeetod. Valige makseprotsessi ajal PayPali valik ja teid suunatakse makse lõpuleviimiseks PayPali saidile. Kui teil on PayPali konto, logite otse sisse ja saate makse sooritada. Kui teil pole PayPali kontot, on teil endiselt võimalus maksta krediitkaardiga PayPali kaudu.

Kui makse on kinnitatud, töödeldakse teie tellimust.

Tellimusse sisestatud tarneaadress peab tingimata ühtima Paypali tarneaadressiga; vastasel juhul ei ole kohaletoimetamine võimalik.

ALIPAY

ALIPAY

Alipay on Hiinas laialdaselt kasutatav mobiilimaksete platvorm, mida haldab Alibaba Group.

Alipay kasutamiseks järgige alltoodud samme:

  1. Meie saidil maksmise ajal valige oma makseviisiks Alipay. Teid suunatakse turvalisele Alipay makselehele.
  2. Makse autentimiseks järgige Alipay kassalehel olevaid juhiseid. Nad võivad paluda teil sisestada kinnituskood või esitada tehingu lõpuleviimiseks täiendavaid üksikasju.
  3. Pärast makse kinnitamist Alipays suunatakse teid meie veebisaidile, kust saate tellimuse kinnituse ja makse üksikasjad.
wechat

WeChat

WeChat Pay on mobiilimaksesüsteem, mille on välja töötanud sõnumsiderakenduse WeChat taga asuv ettevõte Tencent.

WeChat Pay võimaldab klientidel oma WeChati kontosid kasutades kiiresti ja mugavalt makseid teha.

WeChat Pay kasutamiseks toimige järgmiselt.

  1. Valige makseprotsessi ajal makseviisiks WeChat Pay; teile antakse kordumatu QR-kood, mis tähistab makstavat summat.
  2. Kui avate oma mobiilseadmes rakenduse WeChat, peate sisseehitatud skannimisfunktsiooni kaudu skannima QR-koodi ja kinnitama makse, sisestades oma autentimismeetodi (näiteks PIN-koodi või sõrmejälje).
  3. Kui tehing on kinnitatud ja pärast raha ülekandmist, töödeldakse teie tellimust ja saadetakse teele vastavalt tingimustele.
paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top